سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2061159 خبر

قفل هر کاری با روحیه جهادی و عزم بسیجی بازشدنی است

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 آذر 1399 - 15:42
همدان - رئیس کل دادگستری استان همدان گفت: بسیجی با خودباوری در حوزه‌های مختلف نقش آفرین بوده و قفل هر کاری با روحیه جهادی و عزم بسیجی باز شدنی است.
همدان،استان،قضائي،زندان،دستگاه،سازيان،عدالتخواه،چيت،بسيجي،زن ...

خلاصه خبر

وی با بیان اینکه بسیجی با خودباوری در حوزه‌های مختلف نقش آفرین است و باید برای همه ما الگو باشد، اظهار کرد: چه زیبا گفت امام خمینی (ره) که بسیج لشکر مخلص خداست، بنابراین از دل این لشکر با اخلاص و شجره طیبه شهدا و عرفایی همچون علی چیت سازیان که امروز سالروز شهادتش است، روییده‌اند.
عدالتخواه ادامه داد: مسئله حبس، یک ضرورتی اجتناب ناپذیر است، چرا که در هر جامعه‌ای افرادی هستند که امنیت اجتماعی و آرامش مردم را به خطر می‌اندازند، با این وجود باید زندان محلی برای اصلاح مجرمان با هدف بازگشت آنان به جامعه باشد.
وی با بیان اینکه باید تلاشمان بیشتر بر بازاجتماعی شدن زندانیان باشد، تأکید کرد: امروز زندان همدان تنها یک حصار برای نگهداری مجرمان نیست، بلکه یک کارگاه بزرگ حرفه آموزی و به معنای واقعی یک کلینیک درمانی برای اجتماعی سازی زندانیان است.