سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 2061127 خبر

ادامه اجاره نشینی مسکن مهری ها/ دستگاه قضایی گره گشایی کند

مهر | استان‌ها | سه شنبه، 04 آذر 1399 - 15:41
کرمان – سال ها از آغاز ساخت پروژه های مسکن مهر می گذرد اما هنوز هم هستند مردم محرومی که در انتظار پایان ساخت خانه هایشان در راهروهای دادگاه ها سرگردان هستند و اجاره نشین مانده اند.
مهر،مسكن،پروژه،مشكلات،كرمان،مسئولان،استان،طرح،واحدها،تعاوني، ...

خلاصه خبر

انتظار اینان اما بی نتیجه بوده است و هنوز اجاره نشینانی هستند که در وضعیت کنونی بازار مسکن با مشکلات بسیاری دست به گریبان هستند.
انتظار اما بی نتیجه بوده و هنوز اجاره نشینانی هستند که در وضعیت کنونی بازار مسکن با مشکلات بسیاری دست به گریبان هستند
نا توانی پیمانکاران برای اتمام این پروژه ها در حالی مردم را با مشکلات گسترده مواجه کرده که با توجه به تورم چند برابری مصالح ساختمانی، تکمیل این پروژه های نیمه کاره بیش از گذشته مشکل شده است.
امسال ساخت پروژه مسکن مهر به پایان می رسد
اما گویا مسئولان فراموش کرده‌اند که تعدادی از این واحدها با مشکلات قضایی مواجه هستند و این گونه به نظر می رسد که می‌خواهند با کنار گذاشتن این واحدها از طرح مسکن مهر، پرونده طرح را ببندند.
گویا مسئولان فراموش کرده‌اند که تعدادی از این واحدها با مشکلات قضایی مواجه هستند و این گونه به نظر می رسد که می‌خواهند با کنار گذاشتن این واحدها پرونده این طرح را ببندند
محمد کمساری نیز از دیگر مالکان به خبرنگار مهر می‌گوید: هنوز هیچیک از واحدها تحویل نشده و هر بار هم که پیگیری می‌کنیم وعده سال بعد را می‌دهند.
مسئولان حرف مردم را بشنوند و برای رفع مشکل چاره اندیشی کنند چطور یک نفر وام دریافت می‌کند از مردم آورده می‌گیرد و زمین هم مجانی می‌گیرد اما بعد از این مدت نتوانسته خانه‌ها را تمام کند
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان نیز به خبرنگار مهر گفت: چیزی که در این طرح‌های باقیمانده وجود دارد تامین اعتبار اولیه تعاونی از طریق تسهیلات است، ضعف مدیریت در تعاونی و عدم پرداخت تسهیلات بانکی موجب زمان بر شدن برخی از طرح ها شده است.