خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958683 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لنگه چنگیز جلیلوند به وجود نمی‌آید

ایسنا | برگزیده، فرهنگی و هنری | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 01:40
سیامک اطلسی ـ از پیشکسوتان عرصه دوبله ـ در توصیف چنگیز جلیلوند که به حنجره طلایی معروف است، چنین می‌گوید: «فکر نمی‌کنم لنگه جلیلوند بتواند به وجود آید.»
جليلوند،چنگيز،كرونا،دوبله،اطلسي

خلاصه خبر

این بازیگر و دوبلور باسابقه در گفت‌وگویی با ایسنا با ابراز تاسف از درگذشت چنگیز جلیلوند، درباره ویژگی‌های شخصیتی و حرفه‌ای او اظهار کرد: چنگیز جلیلوند از جمله هنرمندانی بود که به کارش خیلی اهمیت می‌داد و دوبله را دوست داشت و البته در این‌ کار موفق هم بود.
به گزارش ایسنا، چنگیز جلیلوند ـ صدای ماندگار دوبله که در میان دوبلورها به مرد حنجره طلایی معروف بود ـ امروز ـ یکشنبه، دوم آذرماه ـ به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958683 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.