خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1939617 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

شرایط اسپانسرینگ همینگونه باشد، دیگر نامی از ورزش قم نمی ماند

ایسنا | ورزشی، استان‌ها | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 01:13
رئیس هیئت هندبال قم گفت: اسپانسرها حتی تمایلی به ورود به ورزش‌های با پخش مستقیم نیز ندارد؛ زیراهیچ گونه امتیازی به آنها اعطا نمی‌شود.
تيم،هندبال،قم،كمك،هيئت،اميدواريم،ليگ،ورزش،اداره،مالي،اسپانسر ...

خلاصه خبر

ایسنا/قم رئیس هیئت هندبال قم گفت: اسپانسرها حتی تمایلی به ورود به ورزش‌های با پخش مستقیم نیز ندارد؛ زیراهیچ گونه امتیازی به آنها اعطا نمی‌شود.
محمدخانی با اشاره به اینکه اسپانسرها حتی تمایلی به ورود به ورزش‌های با پخش مستقیم نیز ندارد، بیان کرد: به اسپانسرها هیچ گونه امتیاز ویژه و یا تخفیف مالیاتی اعطا نمی‌شود و فقط اداره دارایی هزینه‌هایی که در این جهت می‌شود را جزهزینه های قابل قبول محسوب می کند که این امر دردی از اسپانسر دوا نمی کند و اگر به همین صورت پیش برود در آینده ای نزدیک نامی از ورزش قم نمی‌ماند.
وی با بیان اینکه شرایط امسال بسیار سخت شده است، تصریح کرد: درآمد اداره ورزش و جوانان از اجاره سالن های ورزشی بوده که امسال تعطیل بودند و بر اساس بخشنامه نیزباید 80 درصد از بدهی مستاجرین سالن‌ها نیز بخشیده شود که این امرشرایط را بسیار وخیم تر کرده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1939617 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.