خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1939617 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نمیانده عراق : آمریکا مانع خرید سامانه های هوایی از روسیه است

مشرق | بین‌الملل | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:54
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق گفت که آمریکا همچنان مانع دولت عراق برای خرید سامانه های دفاع هوایی ساخت روسیه است.
عراق،سامانه،اس،آمريكايي،هوايي،خريد،آمريكا،پيشرفته،خروج،پايگاه

خلاصه خبر

پیش از این «محمد کریم» نماینده ائتلاف الفتح در پارلمان عراق نیز گفته بود: عراق قرار بود که با روسیه برای خرید سامانه های پدافند موشکی اس ۳۰۰ و اس ۴۰۰ قرارداد امضا کند اما این طرف های آمریکایی بودند که در مقابل این رویکرد ایستادند.
وی افزوده بود: آمریکا به صراحت برخورداری عراق از سامانه های پدافندی پیشرفته را رد می کند.
کریم خاطرنشان کرده بود که: آمریکا نه تنها هیچ جایگزینی برای سامانه پدافند هوایی روسیه ارایه نکرده بلکه در مقابل خرید اس ۳۰۰ و اس ۴۰۰ مانع تراشی کرده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1939617 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.