خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942270 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

بیش از ۱۰ میلیون بسته معیشتی در کشور توزیع شده است

باشگاه خبرنگاران | استان‌ها | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:47
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: تاکنون بیش از ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده است.
ملت،ايران،بسيج،سازندگي،روحيه،زهرايي،جبهه،استان،رئيس،سازمان،ك ...

خلاصه خبر

زهرایی خاطرنشان کرد: این کمک‌ها توسط ملت شریف ایران در حالی انجام شده که دشمنان این ملت به اصطلاح خودشان فلج‌کننده‌ترین تحریم‌ها را علیه ایران اسلامی اعمال کردند و ملت ایران نشان دادند هر تهدیدی را می‌توانند به فرصت تبدیل کنند.
او افزود: ملت ایران در طول این سال‌ها جنگ اراده‌ها را به خوبی درک کردند و توانستند با اراده‌های پولادین نقشه‌های دشمنان نقش بر آب کنند.
رئیس سازمان بسیج سازندگی اظهار داشت: امروز مدل رفتار ملت ایران که همان تفکر و روحیه بسیجی است در سایر ملت‌ها و کشور‌ها الگوبرداری می‌شود و همان‌گونه که ملت ایران با ایستادگی خود جبهه مقاومت را در سایر کشور‌ها تشکیل داد امروز به دنبال جبهه سازی خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی در جهان اسلام است.
او تصریح کرد: ملت ایران در طول این سال‌ها نشان داده‌اند قدردان بسیج و بسیجیان هستند و امروز ملت ایران به سرمایه عظیمی همچون بسیج افتخار می‌کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942270 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.