خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956501 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مسابقات لیگ کاتای مجازی قهرمانی کشور بانوان کاراته

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:32
با پایان رقابت هفته دوم مرحله رفت اولین دوره از مسابقات لیگ کاتا مجازی قهرمانی بانوان کاراته کشور که تعداد ١٢٢ تیم با هم به رقابت پرداختند، تیم‌های برتر در کلیه رده‌های سنی مشخص شدند.
مسابقات،كاراته،آذرماه،قضاوت

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با اعلام سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون کاراته در مسابقات هفته دوم لیگ کاتا، ٢٨ نفر از داوران بانوی کاراته زیر نظر شورای داوران کاراته کشور، وظیفه قضاوت مسابقات را بر عهده داشتند.
قضاوت مرحله سوم مسابقات در روز جمعه ١٣ آذرماه صورت می‌گیرد و نتایج مرحله سوم مسابقات مجازی بانوان در تاریخ ١٥ آذرماه اعلام می‌شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956501 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.