خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

خارج کردن نفت از بودجه به نفع کارگران است؟

ایسنا | اقتصادی | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:31
عضو کانون عالی شوراهای اسلامی کار معتقد است اگر با کاهش وابستگی به نفت به سمت و سوی تولید برویم و همزمان با قاچاق کالا مقابله کنیم، در آن صورت خارج کردن دلارهای نفتی از بودجه در زندگی و امنیت شغلی کارگران اثرگذار خواهد بود.
بودجه،توليد،كارگران،نفت،قاچاق،كاهش،كرونا،صنوف،كالاي،وابستگي، ...

خلاصه خبر

اصلانی ادامه داد:در صورتی که وابستگی بودجه را به نفت کاهش دهیم و بخواهیم روی تولید داخل متمرکز شویم باید از آن طرف جلوی واردات کالای قاچاق را بگیریم.
وی خاطرنشان کرد: یکی از راههای جبران کسری بودجه، درآمدهای مالیاتی است و در تمام کشورها مالیات بخش اعظمی از درآمد دولتها را شامل می شود ولی در حال حاضر بستن مالیات فشار زیادی به صاحبان مشاغل و کسب و کارها وارد می کند چون بیشتر کسب و کارها از کرونا آسیب دیده اند و درآمدی نداشته اند که بخواهند مالیات بدهند؛ از طرفی بعید نیست که سال آینده درگیر کرونا نباشیم بنابر این سیاستهای مالیاتی در بودجه باید به گونه ای دیده شود که در عین تامین درآمد دولت، فشار بر صنوف و صاحبان مشاغل آسیب دیده وارد نشود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.