خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948425 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قمی ها از شرایط خود پس از تعویق دوباره لیگ برتر بدمینتون کشور می گویند

ایسنا | استان‌ها | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:13
آخرین تاریخ اعلامی برگزاری این مسابقات روز پنجشنبه ۲۹ آبانماه بود که با اعلام فدراسیون بدمینتون نیز به تعویق افتاد.
بدمينتون،ليگ،قم،برتر،استان،تيم،تعويق،تلاش،رعد،قمي،تمرينات

خلاصه خبر

با گذشت ۴ هفته از شروع لیگ برتر بدمینتون مردان کشور نماینده استان قم با ۴ پیروزی پیاپی در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته است.
بعد از تعویق دوباره هفته پنجم لیگ برتر بدمینتون کشور محسن صادقیان بدمینتون باز تیم رعد پدافند هوایی قم در گفت‌وگو با ما عنوان کرد: با شیوع کرونا بدمینتون استان قم برای مدتی تعطیل شد اما با تلاش های هیات بدمینتون استان قم خیلی زود وبا رعایت کامل پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را آغاز کرد.
همچنین سجاد ترابی دیگر بدمینتون باز رعد پدافند هوایی قم در گفت‌وگو با ما در مورد وضعیت بدمینتون استان قم اظهار کرد: از زمان حضور آقای حسین زاده به عنوان رییس هیات بدمینتون استان قم تلاش های زیادی برای گسترش بدمینتون در استان قم صورت گرفته است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948425 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.