خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944164 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

آیا پنالتی‌های برونو فرناندز راز خاصی دارند؟

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:07
برونو فرناندز، هافبک پرتغالی تیم فوتبال منچستریونایتد از زمان حضور در این تیم به عنوان پنالتی زن اول شیاطین سرخ، گل‌های فراوانی را به ثمر رسانده است.
تيم،فرناندز،پنالتي،عنوان،زدن،فوتبال

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، برونو فرناندز در سال ۲۰۲۰ از تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون پرتغال به تیم منچستر یونایتد پیوست و در این یک سال توانست خود را به عنوان یکی از بازیکنان اصلی این تیم و همچنین پنالتی زن اول شیاطین سرخ ثابت کند.
فرناندز در دوران حضور خود در تیم فوتبال اسپورتینگ لیسبون پرتغال نیز از ۱۷ باری که در این تیم پشت نقطه پنالتی قرار گرفت، ۱۶ گل به ثمر رسانده و فقط یک پنالتی را از دست داده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944164 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.