خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956393 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۶ ماه دوندگی برای دریافت ۶ ماه مرخصی زایمان/ قصه تکراری کارگزاری‌های تامین اجتماعی

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 03 آذر 1399 - 00:06
یکی از بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی برای دریافت غرامت ایام بیماری بعد از زایمان با رفت و آمد‌های زیاد به کارگزاری‌ تامین اجتماعی، ۶ ماه دوندگی کرد.
اجتماعي،تامين،بيمه،سازمان،دريافت،شدگان،ماه،زايمان،خدمت،ايام، ...

خلاصه خبر

در نهایت با ۶ ماه دوندگی آبان ماه سال جاری کارم انجام شد و قولش را دادند تا دوماه آینده غرامت ایام مرخصی زایمان را به حسابم واریز کنند.
۶ ماه دوندگی برای دریافت ۶ ماه مرخص زایمان خیلی عجیب و خنده دار به نظر می‌رسد.
سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین صندوق بیمه‌ای کشور باید خیلی زودتر از این حرفا برای غیرحضوری شدن خدماتش اقدام می‌کرد و حالا بازگشت حدود ۱۰ ماه از شیوع این بیماری تازه تازه درحال غیر حضوری کردن خدمات است و از چندین خدمتی که به بیمه شدگان باید ارائه شود فقط حدود ۳۰ خدمت غیرحضوری شده است، که توقع از چنین سازمان بیمه‌ای با این گستردگی خیلی بیشتر است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه امروز در شرایط شیوع کرونا باید مراجعات مردم را به تامین اجتماعی کاهش دهیم، گفت: در ایام عادی هم باید در کاهش مراجعات مردم و کاهش هزینه قدم برداریم چرا که دولت الکترونیک نیز بر همین راستاست.
وی افزود: در ماه‌های اخیر گام‌هایی برداشته شده است که تاکید رهبری و رئیس جمهور مبنی بر جلوگیری از تجمع مردم و افزایش خدمات غیر حضوری در ایام کرونا بود و این تاکیدات ما را بر آن داشت که منسجم‌تر از قبل گام برداریم و یک برنامه ریزی فشرده و مستمر داشته باشیم.
تا پایان بهمن ماه ۳۰ خدمت غیر حضوری شده و ۷۰ میلیون مراجعه را از ۹۶ میلیون مراجعه کاهش دهیم.
سالاری تصریح کرد: عدم چاپ دفترچه‌های درمانی، ۷۵ درصد و ۳.۴ مراجعات به کارگزاری‌ها و شعبات تامین اجتماعی را کاهش داد.
تحول سازمان تامین اجتماعی امیدی را در دل بیمه شدگان ایجاد خواهد کرد که دیگر لازم نباشد برای دریافت هر خدمت ریز و درشتی که روزی بابت دریافت آن‌ها حق بیمه پرداخت کرده اند، در رفت و آمد باشند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956393 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.