خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948752 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

۵۹ مورد بازرسی از اصناف و اعمال قانون خودروهای متخلف طی روز اول اجرای محدودیت‌ها در خوسف

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 23:32
فرماندار خوسف گفت: طی روز اول اجرای طرح حدود 14 خودروی با پلاک غیر بومی که قصد ورود به شهرستان داشته‌اند برگشت داده شده و دو خودرو نیز اعمال قانون شده‌اند.
خوسف،اجراي،شهرستان،طرح،آخوندي،فرماندار،ابلاغي،اصناف،پلاك،خود ...

خلاصه خبر

ایسنا/خراسان جنوبی فرماندار خوسف گفت: طی روز اول اجرای طرح حدود 14 خودروی با پلاک غیر بومی که قصد ورود به شهرستان داشته‌اند برگشت داده شده و دو خودرو نیز اعمال قانون شده‌اند.
محمد علی آخوندی، امروز یکشنبه دوم آذر در ستاد مدیریت بیماری کرونای شهرستان خوسف اظهار کرد: اصناف و مردم در شهرستان خوسف از زمان اجرای محدودیت‌های جدید پروتکل‌های بهداشتی را در حد بسیار خوبی اجرا می‌کنند.
وی با اشاره بر اجرای طرح محدودیت‌های تردد در ورودی و خروجی شهر خوسف خاطرنشان کرد: طی روز اول اجرای طرح حدود 14 خودروی با پلاک غیر بومی که قصد ورود به شهرستان داشته‌اند برگشت داده شده و دو خودرو نیز اعمال قانون شده‌اند.
فرماندار خوسف ادامه داد: طی روز اول اجرای طرح 59 مورد بازرسی از اصناف و فروشگاه‌های سطح شهرستان صورت پذیرفته و به پنج واحد تذکر داده شده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948752 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.