خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942139 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

فشار مقام‌های جمهوری‌خواه بر ترامپ برای پذیرش شکست

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 23:18
اخبار حاکی از آن است که مقام‌های حزب جمهوری‌خواه آمریکا بر دونالد ترامپ، نامزد خود در انتخابات آمریکا فشار می‌آورند تا شکست انتخاباتی را بپذیرد.
تقلب،انتخابات،آمريكا،انتخاباتي،تيم،بايدن،ايالت،پيروزي،پنسيلو ...

خلاصه خبر

به نوشته این خبرگزاری این فشار پس از آن بیشتر شد که این هفته یک قاضی فدرال آمریکا اتهام‌های بی‌اساس ترامپ درباره تقلب انتخاباتی در پنسیلوانیا را رد کرده است.
اما انتخابات نتایجی دارد و ما نمی‌توانیم اینگونه رفتار کنیم که هیچ اتفاقی نیفتاده است.
«فرد یوپتن» عضو جمهوری‌خواه مجلس آمریکا از ایالت میشیگان، نیز خواستار آن شده تا آمریکا از این مسئله رد شود و با آنکه ترامپ ادعای تقلب انتخاباتی دارد پیروزی بایدن را به رسمیت بشناسد.
«لری هوگن» فرماندار جمهوری‌خواه مریلند، نیز در مصاحبه‌ای گفت: «از اینکه افراد بیشتری از حزبش علیه ادعا‌های بی‌اساس ترامپ کاری انجام نمی‌دهند شرمسار است.»
«کوین کرامر» سناتور داکوتای آمریکا، نیز در مصاحبه‌ای گفت: «ترامپ حق دارد علیه انتخابات شکایت کند، اما باید مرحل انتقال قدرت به بایدن شروع شود.»
با این وجود، دونالد ترامپ تاکنون به دلیل آنچه تقلب گسترده در انتخابات خوانده از پذیرش شکست اجتناب کرده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942139 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.