خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956661 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کمتر از ۱۰ درصد هزینه های درمان کرونا از بیمار اخذ می‌شود

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 23:18
رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی گفت: کمتر از ۱۰ درصد هزینه های درمان کرونا از بیماران اخذ می‌شود.
علمي،نيت،صادق،درمان،اساس،رئيس،قرار

خلاصه خبر

خسرو صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی با اشاره به اینکه متاسفانه در موج سوم شیوع کرونا، شاهد مراجعه خانوادگی افراد بیمار به مراکز درمانی هستیم گفت: در بیمارستان‌های دانشگاهی ،درمان و تجویز دارو بر اساس شیوه نامه های علمی انجام می‌شود و شیوه نامه های علمی بر اساس شواهدی است که به دست آمده و لذا اطلاعات علمی تجربه شده توسط مراکز پژوهشی مورد استفاده قرار می گیرد .
او با اشاره به اینکه از تجویز داروهایی که اثر آنها ثابت نشده در بیمارستان پرهیز می شود، افزود: اثربخشی، نتیجه درمان را در بیمارستان‌ها می‌بینیم، داروها بر اساس یافته ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت است که همه تحت پوشش بیمه قرار دارند .

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956661 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.