خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943194 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مسکو می‌خواهد از کشورهای حاضر در پیمان«آسمان‌های باز» تضمین بگیرد

مهر | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 22:47
وزرات خارجه روسیه متعاقب اقدام امروز آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که در صدد است تا از کشورهای حاضر در پیمان «آسمان‌های باز» تضمین‌هائی را بگیرد.
روسيه،معاهده،آمريكا،خروج،ايالات،متحده،اعلام،آسمان،پيمان،خارج ...

خلاصه خبر

ب ه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری تاس، وزرات خارجه روسیه امروز یکشنبه با انتشار بیانیه ای در واکنش به خروج آمریکا از پیمان آسمان های باز اعلام کرد: واشنگتن پس از خروج از معاهده، انتظار دارد متحدانش مانع پروازهای مراقبتی روسیه بر فراز تاسیسات نظامی آمریکا در اروپا شوند و نیز امیدوار است تا به تصاویری دست یابد که هواپیماهای اروپایی از قلمرو روسیه می گیرند؛ قطعاً ما این موضوع را نمی پذیریم.
مشاور امنیت ملی کاخ‌سفید در این باره اعلام کرد: امروز ۶ ماه از زمانی می گذرد که آمریکا اعلام کرد که از معاهده آسمان های باز خارج می شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943194 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.