خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1959134 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

طرح همسان سازی مستمری ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر کرمان اجرا شد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 22:31
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان کرمان گفت: طرح همسان سازی مستمری‌ها در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دراین استان اجرا شد و در اجرای این طرح به طور میانگین ۵۲ درصد به مبلغ دریافتی مستمری‌بگیران روستایی و عشایری از ابتدای سال افزوده شده است.
مستمري،افزايش،طرح،همسان،دريافتي،صندوق،بيمه،استان

خلاصه خبر

"محمد میرجعفری" در جمع خبرنگاران در تشریح این خبر گفت: مبنای همسان سازی در صندوق به این ترتیب بوده است، افرادی که در سطح واحدی در طی سالیان متناوب مستمری بگیر شده اند دریافتی یکسانی داشته باشند به عنوان مثال اگر فردی در سطح ۸ در سال ۱۳۹۹ مستمری بگیر شود و ماهانه ۸۳۳۳۳۳۳ ریال دریافتی خواهند داشت اما اگر همین فرد در سال ۱۳۸۶ مستمری بگیر شده بود با افزایش های سالانه در سال ۹۹ دریافتی حدود ۴۰۰ هزار تومان دارد.
طبیعی است که در این حالت افرادی‌که در سنوات اخیر بازنشسته شده اند میزان افزایش کمتر است و در افرادی که در سنوات دورتر مستمری بگیر شده اند افزایش بیشتری را تجربه خواهند کرد.
میرجعفری ادامه داد: در استان حدود ۷۹۷۱۰ نفر تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گرفته اند که از این تعداد ۷۶۶۱ خانواده از مستمری ماهیانه بهره‌مند می شوند و تعداد ۶۳۷۶ نفر مشمول طرح همسان سازی شده اند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1959134 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.