خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1939599 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

هشدارهای هواشناسی به کشاورزان و گلخانه‌داران/ بارش‌ها به بیش از ۲۳ میلی متر رسید

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 22:14
مدیرکل هواشناسی کشاورزی گفت: با توجه به کاهش دما در شرق کشور به گلخانه‌داران توصیه می‌شود که مراقب دمای واحد‌های خود باشند.
كشور،بارش،شمالي،جنوب،كشاورزان،شرق،كاهش،هواشناسي،حقيقت،كشاورزي

خلاصه خبر

مسعود حقیقت مدیرکل هواشناسی کشاورزی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، از استمرار بارش باران در برخی نقاط کشور خبر داد و گفت: امشب در شمال شرق، سواحل شمالی کشور، دامنه‌های زاگرس در بخش‌های جنوبی و مرکزی، بخش‌هایی از جنوب غرب، جنوب و جنوب شرق بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد انتظار می‌رود.
وی با اشاره به اینکه به تدریج از میزان بارش در نوار غربی کشور کاسته می‌شود، افزود: بارش در مناطق جنوبی با رعد و برق و مناطق سردسیر و کوهستانی با برف همراه است.
حقیقت از کاهش ۶ تا ۹ درجه‌ای دما در شرق و جنوب کشور خبر داد و گفت: دما در سواحل شمالی کشور افزایش می‌یابد و مجدد از پنجشنبه دما در این منطقه کاهش می‌یابد.
کاهش ۱۹.۲ درصدی بارش نسبت به دوره بلندمدت

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1939599 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.