خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1942379 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قهرمان کشتی جهان میوه‌فروشی می‌کند/ اخطار شهرداری اندیمشک به مدهنی

فارس | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 21:53
محسن مدهنی کشتی‌گیر اندیمشکی که سابقه قهرمانی جهان را در کارنامه دارد، این روزها به میوه‌فروشی کنار خیابان روی آورده و شهرداری اندیمشک به او اخطار داده است بساطش را جمع کند.
ادامه،انديمشكي،انديمشك،اخطار،فروشي،محسن

خلاصه خبر

محسن مدهنی، قهرمان اندیمشکی کشتی نوجوانان جهان امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز در خصوص ویدیوی صحبت‌هایش که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، اظهار کرد: مدتی است جهت امرار معاش و تامین هزینه‌های زندگی، مجبور هستم در خیابان میوه فروشی کنم اما شهرداری به من اخطار داد و دیگر اجازه ادامه این کار را نمی‌دهد.
وی ادامه داد: حالا که مجبور به انجام کار دست فروشی هستم، لااقل با من در این زمینه همکاری کنند تا بتوانم خرجی خود را در بیاورم.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1942379 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.