خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964259 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توانمندسازی حوزه های علمیه برای مقابله با تهاجمات فکری ضروری است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 21:47
قم- سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: با تقویت بنیه علمی حوزه های علمیه می توان با تهاجم فکری فرقه ها در فضای مجازی مقابله کرد.
طلاب،علميه،والمسلمين،الاسلام،حجت،ميرخاني،نخبه،پردازي،كارگاه

خلاصه خبر

وی ادامه داد: یادگیری و آموزش توأمان با تحقیق و پژوهش می‌تواند مهارت طلاب را در آموختن عمیق علم و دانش تحکیم بخشد و او را با روش‌های ایده پردازی و نظریه پردازی همراه با قلم رسا تقویت کند.
گفتنی است این کارگاه با ارائه حجت الاسلام والمسلمین توحیدی «از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم» ویژه طلاب و روحانیون شهر زاهدان برگزار شد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964259 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.