خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944823 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جان بولتون: ترامپ آسیب فراوانی تا پیش از مراسم تحلیف به آمریکا می‌زند

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 21:47
مشاور امنیت ملی سابق آمریکا گفت که مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید برگزار می‌شود، اما مسئله این است که ترامپ تا آن روز تا چه اندازه خسارت به آمریکا وارد خواهد کرد.
انتخابات،جمهوري،خواه،رهبران،آمريكا،بولتون،تقلب،مشاور

خلاصه خبر

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، جان بولتون مشاور سابق امنیت ملی، از رهبران حزب جمهوری خواه خواسته است که رفتار غیر قابل توجیه دونالد ترامپ پس از انتخابات را محکوم کنند.
بولتون روز یکشنبه در یک مصاحبه با سی‌ان‌ان CNN، گفت که توصیف تلاش‌های ترامپ برای لغو نتایج انتخابات به عنوان «تلاش بدون خشونت برای کودتا» به «ترامپ اعتبار بیش از حد» می‌دهد.
وی افزود: «حزب جمهوری خواه با پنهان شدن در چاله عنکبوت نجات نخواهد یافت.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944823 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.