خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944164 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مجوز مرز رسمی و رویه گمرکی بنادر گوگسر، آفتاب و حرا اخذ شود

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 21:42
بندرعباس - استاندار هرمزگان گفت: برای چندین نقطه جدید از جمله بنادر گوگسر، آفتاب و حرا نیز پیگیر اخذ مجوز مرز رسمی و یا رویه گمرکی هستیم.
هرمزگان،حوزه،استانداري،معاونت،امنيتي،اقدامات،اجتماعي،اداره،ا ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، فریدون همتی یکشنبه شب در نشست با معاون و مدیران کل حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با اشاره به اهمیت وظایف وسیع این حوزه، عنوان کرد: مجموعه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و دفاتر و ادارات کل زیرمجموعه این معاونت در استانداری، باید دستگاه‌های تخصصی در این حوزه در استان هرمزگان را با ایجاد هماهنگی مناسب، به خوبی راهبری کنند.
استاندار هرمزگان افزود: از جمله این اقدامات در زمینه تقسیمات کشوری می‌توان به ایجاد بخش‌های بندزرک و حرا، الحاق بخش هرمز به شهرستان بندرعباس و جزیره لارک به بخش مرکزی شهرستان قشم و همچنین ایجاد چندین شهر در استان اشاره کرد.
استاندار هرمزگان همچنین با اشاره به تلاش های این معاونت در راستای مدیریت بیماری کرونا، اظهار داشت: این موضوع از مباحث بسیار مهم در استان بوده که تلاش ویژه‌ای برای مدیریت آن انجام شده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944164 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.