خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948752 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پنالتی آرمان‌گهر اشتباه بود

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 21:13
سیرجان - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم پنالتی آرمان گهر را اشتباه دانست و گفت: تیم ما در نیمه اول به بازی مسلط بود اما در نیمه دوم حریف بهتر از ما در میدان حاضر شد.
بازي،موقعيت،تيم،نصرتي،پنالتي،ادامه

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نصرتی عصر یکشنبه پس از برد تیمش برابر تیم آرمان‌گهر، گفت: جا دارد در ابتدا از میزبانی آرمان گهر تشکر کنم؛ واقعاً زمین با کیفیتی دارند از هیئت فوتبال و بانیان برگزاری این مسابقه، بابت زمین خوب تشکر می‌کنم.
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: در نیمه دوم موقعیت‌های آرمان‌گهر از ما بهتر بود تا اینکه ما توانستیم گل بزیم؛ بعد از اینکه ما در نیمه دوم گل زدیم یک مقداری ناخودآگاه تیممان به عقب رفت، و به تیم آرمان موقعیت دادیم و آنها توانستند دو سه موقعیت ایجاد کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948752 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.