خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اوباما: می‌توان ترامپ را به زورِ نیروی دریایی از کاخ سفید بیرون انداخت!

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 21:12
رئیس‌جمهور پیشین آمریکا گفت درصورتی‌که دونالد ترامپ از کاخ سفید بیرون نرود، می‌توان به زور و با استفاده از نیروی دریایی او را بیرون انداخت.
اوباما،كاخ،سفيد،پيروزي،انتخابات،بايدن

خلاصه خبر

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، «باراک اوباما» رئیس‌جمهور پیشین آمریکا، در مصاحبه خود در برنامه «جیمی کیمل» که از شبکه ای‌بی‌سی پخش شد، گفت اگر «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور کنونی و نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات سال جاری، از کاخ سفید بیرون نرود، می‌توان به زور این کار را انجام داد.
جیمی کیمل در این برنامه از اوباما پرسید: «شما خوب کاخ سفید را می‌شناسی و ۸ سال در آن زندگی کردید.
در پاسخ نیز اوباما به شوخی گفت: «بله، اما به نظر من همیشه می‌توانیم از نیروی دریایی برای اخراج او از کاخ سفید کمک بگیریم.»

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.