خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943194 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ضرب الاجل ۴۵ روزه به صاحبان کالاهای اساسی

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:54
مدیرکل بازرسی گیلان به صاحبان کالا و مدیران دستگاه های متولی به منظور ترخیص کالاهای اساسی و نهاده های دامی از انبارهای بندرانزلی ضرب الاجل ۴۵ روزه داد.
اساسي،ترخيص،كالاهاي،توزيع،قانوني،دستگاه،اقدام،مسرور،بندرانزل ...

خلاصه خبر

وی در حاشیه این بررسی و بازدید، ضمن حضور در سیلوها و انبارهای دپو و انباشت کنجاله خوراکی و دامی و رصد و پایش دقیق ترخیض و رسوب این کالاها در بندر تجاری انزلی، به متولیان و مدیران دستگاه های اجرایی به منظور ایجاد تمهید مقدمات برای ترخیص کالا فرصت ۴۵ روزه داد.
وی با بیان اینکه در مسیر رسیدگی ها دستگاه های اجرایی مسبب اهمال و سستی در تامین کالاهای اساسی مردم شناسایی می شوند و با آنها برخورد مقتضی صورت می گیرد، گفت: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی نیز نسبت به در اختیار گرفتن این اموال و توزیع سریع و قانونی آنها در فرصت اعلام شده قانونی اقدام می کند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943194 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.