خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948425 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ارائه کمک های مومنانه به ارزش ۱۱۸ میلیارد ریال در هفته بسیج

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:54
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم از ارائه کمک های مومنانه در قالب توزیع بسته های معیشتی، تعمیر و بازسازی خانه های محرومین، اهدای کمک جهیزیه، طبخ و توزیع غذای گرم در محلات محروم استان و توزیع ماسک به ارزش ۱۱۸ میلیارد ریال خبر داد.
بسيج،كمك،هفته،سازمان،سازندگي،توزيع،جهيزيه،جهادي،سپاه،محروم،ق ...

خلاصه خبر

جانشین فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه علی بن ابیطالب(ع) استان قم با اشاره به اینکه شیوع ویروس کرونا و بحران های ناشی از آن و حضور همه جانبه جهادگران بسیجی در میدان مقابله با این ویروس منحوس بار دیگر این برکت و لطف جلیه خداوند را به رخ جهانیان کشید، ابراز کرد: امروز نهضت کمک مومنانه و محرومیت زدایی که از ماموریت های اصلی سپاه و بسیج است به همت نیروهای بسیجی که برآمده دل مردم هستند انجام می شود و همین کمک ها که در عرصه های مختلف شکل گرفته تاحد زیادی توانسته آسیب های ناشی از کرونا را کنترل کند.
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم افزود: در این هفته تهیه و توزیع ۳۰ هزار بسته معیشتی در سطح استان به کمک مسئولان محلات، فرماندهان پایگاه های مقاومت، فرماندهان حوزه های مقاومت و گروه های جهادی به ارزش ۹ میلیارد تومان انجام می شود.
جانشین فرمانده قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه علی بن ابیطالب(ع) از تامین ۱۵ هزار پرس غذای گرم با همکاری ستاد مردمی کریمه اهل بیت (س) و کمیته امداد برای توزیع در محلات محروم خبر داد و گفت: از دیگر طرح های سازمان بسیج سازندگی در سال جاری که در قالب نهضت کمک مومنانه انجام می شود بازسازی خانه ۵۰۰ خانواده نیازمند و محروم است که از ابتدای سال جاری آغاز شده و تاکنون بالغ بر ۶۵ خانه در شهر قم و دهستان های قنوات و قمرود احداث و یا بازسازی شده اند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948425 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.