خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944912 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

رئیس مجمع نمایندگان یزد دولت را به روزمرگی متهم کرد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:54
نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان یزد دولت را به روزمرگی و لجبازی‌های با طرح‎های مجلس در موضوعاتی مانند طرح معیشتی و مالیات بر خانه‌های خالی متهم کرد.
استان،تفت،ميبد،پيگيري،موضوع،حضور،نمايندگان،وزير،مجلس،دولت،يز ...

خلاصه خبر

وی در مورد اهم پیگیری‎های خود در نشست با وزرا و مسئولان مربوطه در دولت به پیگیری خط دوم انتقال آب به استان، آبرسانی به روستاهای شهرستان‎ تفت، کیفیت نامطلوب آب میبد و احیای قنوات خشکیده تفت در نشست با وزیر نیرو، اختصاص اعتبار به طرح‌های ورزشی شهرستان‌های میبد و تفت تحت عنوان مسئولیت اجتماعی با وزیر نفن و پیگیری حمایت از نهادهای مردم‎نهاد فعال در حوزه‌های فرهنگی و مشکلات حوزه وقف این شهرستانها در نشست با وزیر ارشاد، اشاره کرد.
میرمحمدی به نشست خود با وزیر اقتصاد و دارایی در مورد تعطیلی برخی شعب بانک ملی شهرستانهای تفت و میبد به منظور پیشگیری از این اتفاق و نیز پیگیری موضوع سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی در استان به ویژه شهرستان‌های تفت و میبد نیز اشاره کرد و در ادامه گفت: خوشبختانه در مورد صنایعی که با تعطیلی مواجه شده بودند تاکنون برخی پیگیری‎ها به نتیجه رسیده و مابقی همچنان در حال پیگیری است.
وی همچنین از نشست با روسای بهزیستی و کمیته امداد پیرامون مشکلات معلولین و پیگیری درخواست‎های اشتغال و حمایت از مددجویان کمیته امداد در شهرستان‌های تفت و میبد خبر داد.
میرمحمدی ضمن ارائه سخنانی در مورد معدن مس علی آباد، راجع به درگیری اخیر مردم روستای کردآباد با یکی از معادن این منطقه گفت: در شهرستان تفت معادن سنگ زیادی وجود دارد که حدود هشت مورد از آنها در منطقه کردآباد واقع شده ولی مردم منطقه نسبت به یکی از آنها که در نزدیکی این روستاست از سالیان گذشته مخالفت دارند و بارها برای رفع این مشکل جلساتی با مردم روستا و مسئولان شهرستان برای رفع مشکل به صورت مصالحت آمیز برگزار شد ولی با وجود وعده معدنکار برای عمل به مسئولیت اجتماعی خود در این روستا، نهایتا درگیری اخیر اتفاق افتاد که موضوع آن در شورای تامین شهرستان پیگیری و مصوب شد تا منطقه معدن تعطیل و از طریق شورای معادن، معدن جایگزین به بهره‌بردار داده شود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944912 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.