خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958824 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تولید ۶ درصد میوه کشور در لرستان/برداشت۳۱۰ هزار تن محصول از باغات

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:47
خرم‌آباد- رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به اینکه ۶.۱ درصد میوه کشور در لرستان تولید می‌شود، گفت: از سطح باغات این استان ۳۱۰ هزار تن انواع محصولات برداشت می‌شود.
توليد،لرستان،استان،كشور،تن،باغات،باغي،فرآوري،رتبه

خلاصه خبر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان به استعداد استان در تولید برخی از محصولات باغی اشاره کرد و افزود: لرستان در محصول انجیر سیاه با تولید ۳۰ هزار تن دارای رتبه اول کشور، در محصول انار با تولید ۶۵ هزار تن رتبه دوم، در محصول گردو با تولید ٢١ هزار تن رتبه دوم کشور و با تولید ۷۰ هزار تن سیب جزو ۱۰ استان برتر کشور است.
حسنی مقدم تصریح کرد: توسعه باغات خصوصاً باغات با تولید محصول خشکباری که نیاز به فرآوری کمتر و ماندگاری بیشتری دارند در دستور کار سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان قرار دارد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958824 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.