خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949461 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ناکارآمدی «گنبد آهنین» صدای ارتش رژیم صهیونیستی را درآورد

مهر | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:42
یک روزنامه عبری زبان از تحقیقات ارتش رژیم صهیونیستی در خصوص ناکارآمدی سامانه موشکی گنبد آهنین در برابر موشک های مقاومت فلسطین خبر داد.
سامانه،رهگيري،آهنين،گنبد،موشك،رژيم،ناكارآمدي

خلاصه خبر

این سامانه موشکی که با هزینه‌های هنگفتی خریداری شده چندین بار در رهگیری موشک‌های مقاومت نادرست عمل کرده است.
ارتش رژیم صهیونیستی قصد دارد تحقیقاتی در خصوص اینکه چرا این سامانه، موشک شلیک شده به سمت یک منطقه در عسقلان را رهگیری نکرده انجام دهد.
پیش از این نیز، «الوین بن دیوید» تحلیلگر امور نظامی کانال ۱۳ رژیم صهیونیستی اذعان کرده بود: سامانه دفاع هوایی نیروی هوایی در رهگیری دو موشک شلیک شده از غزه به سوی شهرک‌های اسرائیلی شکست خورد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949461 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.