خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958683 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نویسنده کتاب «آن ۲۳ نفر» در وصف سردار دل‌ها می‌نویسد

مهر | فرهنگی و هنری، استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:31
کرمان-مدیرکل فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت:برای ادای دین خود به سردار دل‌ها تصمیم گرفتم تمام نوشته‌های خود را جمع آوری کرده و یک کتاب تحت عنوان «شاید پیش از اذان صبح» را به چاپ برسانم.
كتاب،نفر،قاسم،حاج،كرمان،ادامه،كتابخوان،كتابخواني،شهادت،نامه، ...

خلاصه خبر

یوسف زاده ابراز داشت: در ادامه حجت الاسلام شیرازی گفت که حاج قاسم کتاب آن ۲۳ نفر را مطالعه کرد و برای شما نامه‌ای نوشته که در این نامه این سردار پرافتخار جهان اسلام به بنده ابراز محبت کرده است و آن چیزی که برای من بسیار اهمیت داشت این است که ابتدای نامه را با «احمد عزیز» شروع کرده بود.
وی ادامه داد: بنده راغب بودم که پاسخ نامه را به حاج قاسم بدهم اما ایشان به شهادت رسیدند لذا برای ادای دین، تصمیم گرفتم تمام نوشته‌های خود را چه قبل و چه بعد از شهادت سردار دل‌ها جمع آوری کرده و یک کتاب تحت عنوان «شاید پیش از اذان صبح» به چاپ برسانم.
مدیرکل فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان در خصوص فیلم ان ۲۳ نفر اظهار کرد: در هنگام کلید خوردن ساخت این فیلم حاج قاسم حضور داشت اما صد حیف هنگام اکران ایشان به شهادت رسیده بود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958683 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.