خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1945649 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاهش ۶ تا ۹ درجه‌ای دما در شرق کشور/ ورود سامانه بارشی دیگر از ۲ روز آینده

باشگاه خبرنگاران | اقتصادی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:24
کارشناس هواشناسی گفت: از فردا تا چهارشنبه در بخش‌هایی از شرق و جنوب شرق کشور کاهش ۶ تا ۹ درجه‌ای دما پیش بینی می شود.
بارش،شرق،مناطق،روز،وزش،برف،باران،باد،شمال،غرب

خلاصه خبر

این کارشناس هواشناسی با بیان اینکه بارش در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه است و در مناطق سردسیر و کوهستانی به شکل برف خواهد بود افزود: برای فردا در سواحل شمالی، خراسان شمالی، جنوب شرق و هرمزگان بارش باران گاهی رعد وبرق و وزش باد و در مناطق مرتفع و کوهستانی بارش برف پیش بینی می‌شود.
ضیائیان بیان کرد: روز دوشنبه در ارتفاعات استان اردبیل، زنجان، قزوین، البرز، تهران و سمنان نیز بارش پراکنده برف و باران رخ خواهد داد.
بارش باران و برف روز سه شنبه به صورت پراکنده ادامه خواهد داشت.
او بیان کرد: از روز چهارشنبه اواخر وقت سامانه بارشی دیگری از شمال غرب و غرب وارد کشور شده و موجب بارش پراکنده برف و باران در این مناطق خواهد شد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1945649 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.