خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950969 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

همکاری مردم برای قطع زنجیره کرونا ضروری است

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 20:01
قم- تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)گفت: دولت و خدمت گذاران در این نظام در حدی می‌توانند کارهایی را انجام دهند اما برای تکمیل حرکت دولت، مردم عزیز نیز باید با این سبک‌ها و شیوه‌ها همراه شوند.
كرونا،نفع،قم،تصريح،مبارزه،دولت

خلاصه خبر

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) با تاکید بر اینکه گام‌هایی که در حوزه بهداشت برداشته می‌شود به نفع مردم است، افزود: اقداماتی که به تدریج اتفاق می‌افتد برای مقابله جدی‌تر با این ویروس به نفع خود مردم خواهد بود.
وی افزود: مردم فهیم استان قم رعایت کردند زیرا محل حرم اهل بیت است و ویژگی آن این است که اهالی آن تابع اراده الهی و متخصصین هستند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950969 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.