خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949461 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لزوم هدفمند سازی طرح های سرمایه گذاری در سیستان وبلوچستان

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:54
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: اجرای طرح های سرمایه گذاری در استان باید به طور هدفمند و منسجم انجام شود.
استان،طرح،محروميت،سرمايه،هدفمند،منسجم

خلاصه خبر

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: اجرای طرح های سرمایه گذاری در استان باید به طور هدفمند و منسجم انجام شود.
وی بیان کرد: با توجه به این مقوله لازم است تا طرح های سرمایه گذاری به طور منسجم و هدفمند برای رسیدن به یک هدف واحد با رویکرد رفع محرومیت، ایجاد اشتغال پایدار و در اختیار گرفتن بازار استان های مرزی افغانستان و پاکستان با سیستان و بلوچستان اجرایی شوند تا اعتبارات اختصاص یافته به این بخش در استان هدر رفت نداشته باشد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949461 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.