خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948752 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نگاه قومی قبیله ای از عوامل عقب‌ماندگی سیستان‌وبلوچستان است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:54
نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: عدم ماندگاری نخبگان، بی‌انگیزگی مدیران و نگاه قومی قبیله‌ای از جمله چالش‌های مهم و عوامل عقب‌ماندگی در سیستان‌وبلوچستان هستند.
استان،عمراني،مديران،والمسلمين،الاسلام،حجت،نگاه،تلاش،جمله،توج ...

خلاصه خبر

به گزارش ایسنا حجت الاسلام والمسلمین مصطفی محامی در دیدار منصور بیجار معاون امور عمرانی استاندار سیستان‌وبلوچستان ضمن تقدیر از تداوم حضور ایشان در استان، اظهار کرد: عدم ماندگاری نخبگان، بی‌انگیزگی مدیران و نگاه قومی قبیله‌ای از جمله چالش‌های مهم و عوامل عقب‌ماندگی در سیستان‌وبلوچستان هستند و باید با توجه به حساسیت کار و نیاز مبرم استان به عمران و آبادی کار خود را با جدیت بیشتری دنبال و خداوند متعال را برای توفیق خدمت به مردم شکرگذار باشید.
وی گام بعدی را تلاش برای جذب افراد پای کار عنوان کرد و ابراز داشت: اولویت با نیروهای بومی و جذب سرمایه‌گذاران داخلی و همچنین استفاده از مدیرانی توانمند است.
هم‌چنین در آغاز این دیدار منصور بیجار معاون عمرانی استاندار سیستان وبلوچستان با ارائه گزارشی از آخرین طرح‌های عمرانی در سیستان‌وبلوچستان از رشد اعتبارات ملی و متفرقه استان خبر داد و اظهار داشت: در تمام زمینه‌های عمرانی استان فعال هستیم و پروژه‌های عمرانی مختلف در سطح سیستان‌وبلوچستان در حال انجام است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948752 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.