خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964190 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

راه اندازی پویش اهدای خون شبکه جوانان رضوی کرمانشاه

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:54
کرمانشاه- مسئول شبکه جوانان رضوی استان کرمانشاه گفت: شبکه جوانان رضوی با همکاری قرارگاه عملیاتی شهید حاج قاسم سلیمانی پویش اهدای خون را در ایام وفات حضرت معصومه(س) برگزار می‌کنند.
استان،كرمانشاه،جوانان،رضوي،خون

خلاصه خبر

وی افزود: با توجه به اعلام سازمان انتقال خون کشور مبنی بر کم شدن ذخایر خونی، شبکه جوانان رضوی دومین مرحله‌ی پویش اهدای خون را در استان کرمانشاه برگزار و از جوانان و مردم عزیز استان دعوت می‌کند با مشارکت در این طرح به نیابت امام مهربانی‌ها همچون گذشته بیماران نیازمند را یاری نمایند.
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964190 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.