خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943072 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پیام تسلیت مدیر حوزه علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی در پی درگذشت حجت الاسلام راستگو

فارس | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:54
مدیر حوزه های علمیه و دفتر تبلیغات اسلامی در پیام هایی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین محمدحسن راستگو از اساتید حوزه علمیه قم و کارشناس کودک و نوجوان را تسلیت گفت.
حوزه،علميه،قم،تربيت،درگذشت،اسلامي،راستگو،تبليغات،دفتر،كودكان

خلاصه خبر

اساتید و مدیر حوزه علمیه قم و دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم در پیام های جداگانه درگذشت این استاد حوزه علمیه قم که سال ها در حوزه کودک و نوجوان فعالیت های آموزشی دینی را انجام داد تسلیت گفتند.
دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم درگذشت ایشان را پس از عمری مجاهدت و تلاش خستگی‌ناپذیر، به خانواده مکرم و شاگردان آن مرحوم تسلیت گفته و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و برای خانواده ایشان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943072 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.