خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943072 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تارتار: لیاقت پیروزی را داشتیم، زیرا خطری روی دروازه ما ایجاد نشد/ برای وقت تلف کردن علامتی نداریم

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:42
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در طول ۱۳ سال تجربه مربیگری، هیچ وقت از بازیکنانم نخواسته‌ام وقت تلف کنند و برای این کار هیچ علامتی نداریم.
بازي،گل،زمين،تيم،تارتار،پنالتي،سرمربي،پيكان،نشد،بازيكنان

خلاصه خبر

تارتار درباره این که سرمربی شهرخودرو معتقد بود بازیکنان پیکان وقت کشی کرده‌اند، گفت: آن‌هایی که من را می‌شناسند، می‌توانند شهادت بدهند که تاکنون در فلسفه مربیگری ام هیچ زمان نگفته ام با انداختن خودتان روی زمین وقت تلف کنید.
وقت تلف کردن یک نوع تاکتیک دارد و باید با تاکتیک به این حربه رسید نه با زمین انداختن بازیکنان.
متاسفانه با توجه به شرایط سال گذشته و تفکرات سابق و با توجه به این که فقط یک گل جلو بودیم، در یک یا ۲ مورد بازیکنان ما خودشان را به زمین انداختند که خیلی هم نبود.
از شاگردان من در این ۱۳ سال مربیگری، که پیشرفت هم کرده اند می‌توانید بپرسید که آیا ما یک بار به آن‌ها گفته ایم که برای افتادن یا نیفتادن روی زمین علامتی داریم.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943072 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.