خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1948425 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

سرقت طلای زنان بیمار، بهانه‌ای برای خوشگذرانی زن میانسال

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:41
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازداشت زن میانسالی که با پرسه در بیمارستان‌های تهران، زنان بیمار را مسموم و طلاهایشان را سرقت می‌کرد، خبر داد.
سرقت،بيمارستان،متهم،پليس،تهران،آب،كارآگاهان،زني،ميوه،آگاهي،س ...

خلاصه خبر

گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ, در خصوص موضوع سرقت طلای زنان بیمار توسط زنی میانسال بیان کرد: اواخر شهریورماه امسال ماموران حراست بیمارستان امام حسین (ع) به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به گزارش، سردار علیرضا لطفی،, در خصوص موضوع سرقت طلای زنان بیمار توسط زنی میانسال بیان کرد: اواخر شهریورماه امسال ماموران حراست بیمارستان امام حسین (ع) به مرکزخبر دادند که حادثه سرقت در این مرکز درمانی اتفاق افتاده است که وقتی ماموران کلانتری ۱۰۶ نامجو در محل حاضر شدند, مشخص شد طلا‌های یکی از بیماران که زنی ۳۰ ساله بود سرقت شده است.
متهم درباره انگیزه‌اش از سرقت هم گفت به دلیل تامین هزینه زندگی تصمیم گرفته است به این شیوه سرقت کند.
سردار لطفی افزود: کارآگاهان بدنبال اظهارات سارق توانستند خریدار اموال مسروقه را در مخفیگاه اش دستگیر کنند که متهم در تحقیقات اولیه به جرم خود اعتراف کرد.
وی تاکید کرد: با توجه به زحمات همکارانم در پایگاه سوم که منجر به دستگیری مجرمان شد طی بازرسی از منزل سارق مشخص شد وی هیچ گونه نیاز مالی نداشته و صرفاً به دلیل زیادخواهی و خوشگذرانی سرقت انجام داده است و در بررسی‌های بیشتر وی دارای یک فقره سابقه کیفری در سال‌های گذشته به اتهام سرقت بوده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1948425 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.