خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 16 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1964335 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ادامه ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در تعطیلات کرونایی

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:32
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همانند گذشته مردم می‌توانند به دفاتر پلیس ۱۰+ و سپس به پارکینگ برای ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی مراجعه کنند.
ترافيك،اجراي،باران،پليس،دليل،گذشته

خلاصه خبر

باران مانع از مقایسه صحیح ترافیک با قبل از اجرای محدودیت‌های هوشمند کرونایی شد
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به نخستین روز از اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی گفت: به دلیل آنکه روز گذشته در تهران بارش باران داشتیم، نمی‌توانیم به طور قاطع بگوییم که اجرای محدودیت‌ها چقدر بر میزان ترافیک پایتخت تأثیر گذاشته است.
وی افزود: همزمانی سنگینی ترافیک به دلیل بارش باران با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نمی‌تواند به ما نشان دهد که چقدر اجرای این طرح به کاهش ترافیک کمک کرده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1964335 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.