خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 05 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1939617 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

مقایسه آماری ولادت‌های نیمه نخست سال ۹۹ با ۹۸

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:32
مقایسه تولدهای ثبت‌شده در سازمان ثبت احوال کشور در ۶ماهه نخست سال ۹۸ و ۹۹، خبر از ادامه روند کاهش موالید کشور می‌دهد، اما برای بررسی دقیق تر تاثیر کرونا، باید منتظر تعداد تولدهای ۶ماهه دوم سال باشیم!
كشور،تولد،ميزان،مواليد

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، تعداد تولدهای ثبت‌شده در سازمان ثبت احوال کشور در بهار امسال ۲۸۰ هزار و ۵۴۷ تولد بوده است که از این مقدار ۱۴۴ هزار و ۷۶۳ نوزاد پسر و ۱۳۵ هزار و ۷۸۴ نوزاد، دختر بوده‌اند.
در مدت مشابه (بهار و تابستان) سال ۹۸، میزان تولدهای کل کشور در بهار ۲۹۹هزار و ۳۸۹ و در تابستان ۳۱۵هزار و ۱۷۰ تولد بوده است؛ ایلام و سمنان همچنان کمترین میزان و تهران، خراسان رضوی، خوزستان و سیستان و بلوچستان بیشترین میزان تولد را داشته‌اند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1939617 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.