خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936876 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

جایگاه طب سوزنی در فیزیوتراپی

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:32
مسئول وبینار طب سوزنی در فیزیوتراپی، گفت: ما می توانیم از طب سوزنی در بیماری های مرتبط با سیستم اسکلتی عضلانی که در فیزیوتراپی بیشتر کاربرد دارند، استفاده کنیم.
طب،سوزني،درمان،فيزيوتراپي،عليرضايي،درمانگر،سوزن،بيمار،عوارض، ...

خلاصه خبر

به گزارش مشرق، علیرضایی، مسئول وبینار طب سوزنی در فیزیوتراپی با عنوان این مطلب که طب سوزنی از دهه هفتاد میلادی به کل دنیا معرفی شد، افزود: طب سوزنی در مقایسه با طب غربی و داروهای شیمیایی عوارض بسیار اندکی دارد و اگر درست به کار گرفته شود، این عوارض می‌تواند به صفر برسد؛ و در کنار درمان‌های امروزی به صورت درمان مکمل مورد استفاده قرار گیرد.
بیشتر بخوانید: معجزه طب سوزنی در درمان میگرن
علیرضایی ادامه داد: در مواردی مثل بارداری، درمان با طب سوزنی در سه ماهه اول ممنوع است و در سه ماه آخر باید با احتیاط استفاده شود و اگر درمانگر این احتیاط‌ها را انجام دهد، یک طب سوزنی و یک درمان خوب و مؤثر و بدون عواقب خواهیم داشت.
علیرضایی با اشاره به برگزاری وبینار طب سوزنی در فیزیوتراپی یا فیزیوپانکچر، اظهار داشت: در این وبینار کاربرد درمان با طب سوزنی را برای همکاران فیزیوتراپیست توضیح می‌دهیم؛ که در واقع کاربرد طب سوزنی به طور محدود در بیماری‌های مرتبط با سیستم اسکلتی عضلانی و عصبی است که در فیزیوتراپی بیشترین بیماران را به خود اختصاص می‌دهد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936876 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.