خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

قصاب کردستانی بخاطر کشتار غیرمجاز به ۵ ماه حبس محکوم شد

مشرق | اجتماعی و حوادث | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:32
مدیرکل دامپزشکی کردستان از محکومیت قصابی که به شکل غیر مجاز اقدام به کشتار دام و عرضه گوشت آن نموده بود، خبر داد.
دامپزشكي،قصاب،بهداشتي،سنندج،بازرسان،كشتار،كرونا،دامي،متخلف

خلاصه خبر

وی افزود: پس از انجام هماهنگی و تشکیل پرونده برای قصاب یاد شده، به مراجع قضایی ارجاع شد که مقام قضایی قصاب یاد شده را به علت تهدید علیه بهداشت عمومی از طریق کشتار غیرمجاز و با توجه به سابقه‌داربودن آن، به تحمل 5 ماه حبس تعزیری محکوم کرد.
گفتنی است، بازرسان بهداشت عمومی دامپزشکی، بارها قصاب متخلف را به رعایت موازین و دستورالعمل‌های بهداشتی دعوت نموده بودند ولیکن بدون توجه به اخطارها و تذکرات اکیپ‌های نظارتی دامپزشکی نسبت به کشتار دام به صورت غیرمجاز اقدام نمود.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.