خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944912 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توزیع تجهیزات بین هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کاردانش در خوزستان

مهر | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:13
اهواز- مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان از آغاز توزیع ۵۰۷ قلم تجهیزات با اعتباری بالغ‌بر ۴۵ میلیارد ریال در بین هنرستان‌های فنی حرفه‌ای و کاردانش استان خوزستان خبر داد.
استان،كاردانش،تجهيزات،توزيع،فني،هنرستان،مودت

خلاصه خبر

وی افزود: در ۴۰ منطقه آموزش و پرورش استان خوزستان بالغ‌بر ۱۶۰ هنرستان فنی و حرفه‌ای و کاردانش فعال هستند که تجهیزات مورد نظر در بین همه این مراکز توزیع خواهد شد.
مودت به اقدامات صورت گرفته در خصوص توسعه کمی و کیفی مدارس فنی و حرفه‌ای و کاردانش استان اشاره کرد و گفت: راه‌اندازی هنرستان تخصصی کشاورزی وابسته به جهاد کشاورزی در شهرستان دزفول، افتتاح هنرستان خیرساز شهدای وزارت امور خارجه در سوسنگرد و تأسیس ۱۰ هنرستان فنی و حرفه‌ای و کاردانش مستقل و ضمیمه در شهرستان‌های دیگر استان از جمله اقدامات توسعه محور در این حوزه بوده است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944912 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.