خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956501 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

کاندید منتخب یهودیان آمریکا چه کسی بود؟

مشرق | بین‌الملل | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:13
يهودي،اسرائيل،بايدن،يهوديان،حمايت،دموكرات،جمهور،آمريكايي،رئيس

خلاصه خبر

حداقل 70 درصد از یهودیان آمریکایی از جو بایدن، کاندیدای دموکرات در برابر ترامپ حمایت کرده‌اند و این باعث خشم دولت تندرو بنیامین نتانیاهو شده است.
«ایوب کارا»، وزیر ارتباطات اسرائیل، در توییتر خود نوشت: «72 درصد از یهودیان آمریکایی قدردان ترامپ نیستند و جو بایدن را انتخاب کرده‌اند، چون احساس ناامیدی بزرگی را تجربه می‌کنند.
«چاک شومر»، رهبر اقلیت دموکرات سنا که به اسرائیل هشدار داد تا آخرین سرزمین‌های باقی مانده فلسطین را به خاک خود الحاق نکند، خود یهودی است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956501 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.