خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 07 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1944912 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

چین به دنبال تبدیل شدن به بزرگ‌ترین قدرت پالایشگاهی در جهان

فارس | اقتصادی | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 19:12
پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که طی یک تا 2 سال آینده چین جایگاه کشور با بیشترین ظرفیت پالایش نفت در جهان را از آن خود کند و در این زمینه آمریکا را پشت‌سر بگذارد.
نفت،پالايش،ظرفيت،انرژي،جهان،بشكه،چين،آمريكا

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از اسپوتنیک، آژانس بین‌المللی انرژی پیش‌بینی کرده مصرف نفت در جهان برای سال جاری 8.8 میلیون بشکه در روز کاهش خواهد یافت.
آژانس بین‌‌المللی انرژی می‌گوید: از سال 2000 تاکنون چینی‌ها ظرفیت پالایش نفت خود را سه برابر کرده و انتظار می‌رود تا سال 2025 ظرفیت پالایش نفت آنها به 20 میلیون بشکه در روز معادل یک میلیارد تن در سال برسد، بنابه اعلام واحد تحقیقات فناوری و اقتصادی شرکت ملی نفت چین ظرفیت پالایش نفت چینی‌ها هم‌اکنون 17.5 میلیون بشکه در روز است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1944912 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.