خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1936876 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لزوم نظارت جدی و مستمر بر زنجیره تولید تا توزیع گوشت مرغ در گیلان

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
استاندار گیلان گفت: سازمان های متولی همچون جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی، نظارت جدی و مستمر بر زنجیره تولید تا توزیع گوشت مرغ داشته باشند.
تامين،اشاره،توليد،گيلان،مرغ،استان،بسيج،توزيع،نظارت،تعزيرات،ز ...

خلاصه خبر

ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: سازمان های متولی همچون جهاد کشاورزی، صمت و تعزیرات حکومتی، نظارت جدی و مستمر بر زنجیره تولید تا توزیع گوشت مرغ داشته باشند.
ارسلان زارع امروز در ستاد استانی تنظیم بازار که فرمانداران شهرستان ها نیز به صورت ارتباط تصویری در جلسه حضور داشتند؛ به ۲۰ هزار و ۴۱۵ مورد بازرسی و نظارت مستمر و نیز گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی و رتبه چهارم کشوری در هر دو بخش اشاره و خاطرنشان کرد: استمرار و تشدید نظارت و بازرسی‌ها مورد انتظار جدی است.
وی با بیان اینکه شهروندان برای دسترسی به مرغ با نرخ مصوب با وجود تولید روزانه ۴۵۰ تن به صورت میانگین نباید مشکل داشته باشند، گفت: سازمان جهاد کشاورزی بر تامین نیاز حداقل ۲۵۰ تن مرغ استان، سازمان صمت بر نحوه توزیع و تعزیرات حکومتی بر کشتارگاه ها و مبادی خروجی استان نظارت جدی داشته باشند.
وی همچنین به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: فرمانداران به عنوان رئیسان ستاد شهرستانی اجرای این طرح، اقدامات و همکاریهای لازم را داشته باشند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1936876 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.