خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 12 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1956501 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

امکان ارسال آنلاین شکوائیه سرقت فراهم شده است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان کرمان گفت: در راستای تسهیل در ارائه خدمات الکترونیک قضایی به متقاضیان، تسریع در دریافت شکوائیه ها در موارد فوری و نیازمند پیگیری و صدور سریع دستورات قضایی، امکان ارسال شکوائیه اعلام سرقت به صورت آنلاین فراهم شده است.
شكوائيه،الكترونيك،سرقت،قضايي،سامانه

خلاصه خبر

«مهدی بخشی» در تشریح این خبر افزود: افراد برای ارسال شکوائیه اعلام سرقت به صورت انلاین می تواند از طریق سامانه خودکاربری اشخاص حقیقی نسبت به ثبت شکوائیه سرقت اقدام کنند.
وی با اشاره به اینکه در پنل سامانه خودکاربری اشخاص حقیقی امکان ثبت و اصلاح شکوائیه، پرداخت هزینه، اخذ امضای الکترونیک و ارسال شکوائیه به دفتر خدمات الکترونیک قضایی یا مرجع قضایی وجود دارد، عنوان کرد: در صورتی که فرد قبلا اقدام به ثبت شکوائیه سرقت کرده باشد، از طریق درج شماره شکوائیه امکان جستجو و مشاهده روند جریانی پرونده نیز برای وی وجود دارد.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1956501 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.