خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 09 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1949776 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

ثبت بیش از 156 میلیون تردد خودرو در محورهای مختلف آذربایجان شرقی

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از ثبت بیش از 156 میلیون تردد خودرو در محورهای مختلف استان طی هشت ماهه اول سالجاری خبر داد.
محورهاي،تردد،استان،نقل،درصد،سامانه،هشت،شرقي

خلاصه خبر

وی در خصوص پرترددترین محورهای استان، اظهار کرد: محورهای رفت وبرگشت تبریز_ایلخچی با بیش از 25میلیون و 895 هزار تردد، تبریز_صوفیان با بیش از 12میلیون و 540 هزار تردد، ایلخچی_آذرشهر با بیش از هشت میلیون و 603 هزار تردد و محور بناب_مراغه با بیش از سه میلیون و 500 هزار تردد، پرترددترین محورهای استان در هشت ماهه اول سالجاری بوده است.
علیزاده گفت: محورهای رفت و برگشت میاندوآب_ملکان و محور تبریز_اهر از ویگر محورهای پرتردد این بازه زمانی بودند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1949776 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.