خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 13 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1958751 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

نوبت دهی تست کرونا ویروس در یاسوج اینترنتی شد

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از نوبت دهی تست کروناویروس در مراکز ۱۶ ساعته به صورت اینترنتی خبر داد.
نوبت،مراجعه،مراكز،بويراحمد،ساعته،تست

خلاصه خبر

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس مرکز بهداشت شهرستان بویراحمد از نوبت دهی تست کروناویروس در مراکز ۱۶ ساعته به صورت اینترنتی خبر داد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی مرکز بهداشت شهید دامیده شهرستان بویراحمد، وی تصریح کرد: نوبت دهی این مراکز همانند نوبت دهی پلی کلینیک ها در شهر یاسوج است، بدین صورت که همشهریان عزیز جهت دریافت نوبت به آدرس www.paziresh۲۴.com مراجعه، اپلیکشن مورد نظر را دانلود و سپس بر اساس محل سکونت خود یکی از مراکز ۱۶ ساعته اکبرآباد یا مادوان را انتخاب کرده و پس از ثبت مشخصات خود کد رهگیری دریافت می کنند و در ساعت تعیین شده با در دست داشتن دفترچه بیمه و کد رهگیری به مرکز مورد نظر مراجعه کنند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1958751 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.