خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1943198 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اولین رویداد ملی شعر آیینی (سوگواره ایل) به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از ابزار هنر به عنوان یکی از قدرتمند ترین ابزارهای انتقال مفاهیم و ارزش ها در جامعه کنونی، از برگزاری اولین دوره شعر آیینی با عنوان سوگواره ایل در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
هنري،بويراحمد،استان،كهگيلويه،مساجد،فرهنگي،كانون،ستاد،طرح،شعر ...

خلاصه خبر

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر ضرورت استفاده از ابزار هنر به عنوان یکی از قدرتمند ترین ابزارهای انتقال مفاهیم و ارزش ها در جامعه کنونی، از برگزاری اولین دوره شعر آیینی با عنوان سوگواره ایل در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
"علیرضا دولت آبادی" در جمع خبرنگاران افزود: با تشکیل دبیرخانه این سوگواره در محل ستاد استان برنامه ریزی لازم جهت اجرای مطلوب این برنامه انجام گرفته است.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1943198 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.