خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 10 آذر 1399
برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1950937 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

همچنان روند پذیرش بیماران نسبت به ترخیص بیشتر است

ایسنا | استان‌ها | یکشنبه، 02 آذر 1399 - 18:42
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینای همدان اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۲ مورد مثبت جدید کرونا و مرگ ۱۴ نفر در همدان به ثبت رسیده است.
نفر،كرونا،همدان،استان،ساعت،گذشته

خلاصه خبر

دکتر محمد طاهری در گفت وگو با ایسنا، در تشریح وضعیت استان همدان در ایام شیوع کروناویروس اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد موارد قطعی مثبت ابتلا به کروناویروس در استان همدان با ثبت ۶۲ مورد جدید به ۸۶۲۲ نفر رسیده است.
وی با بیان اینکه با ثبت فوت ۱۴ نفر، تعداد متوفیان ناشی از ابتلا به کرونا در استان به ۱۱۶۷ مورد رسید، گفت: از زمان شیوع کرونا تاکنون در شهرستان همدان ۳۳۳۱ نفر، اسدآباد ۲۷۲ نفر، بهار ۴۹۴ نفر، تویسرکان ۵۱۹ نفر، رزن ۳۱۹ نفر، درگزین ۱۴۵ نفر، فامنین ۱۵۲ نفر، کبودراهنگ ۵۲۴ نفر، ملایر ۱۶۴۳ نفر و نهاوند ۹۹۱ نفر و خارج از استان ۲۳۲ نفر به کرونا مبتلا شده اند.

سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۵ | 1950937 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.